Açıklanan duvar kagidi nasil yapistirilir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Duvar kağıdı kuşkusuz ki isteğinize ve zevkinize bağlamlı seçilmelidir. öz halinizi ya da kişiliğinizi yansıtmalıdır. Basıcı kullanılacak ortama da mutabık olmalıdır.

Infaz yapacağınız duvarı metre ile ölçmelisiniz. Arkası sıra duvar kağıdını bu ölçüden 3 cm henüz uzun olacak şekilde maket bıçağı veya makas ile kesebilirsiniz.

Not: privacy@homify.com elektronik kez göndererek icazetınızı dilediğiniz zaman silme edebilirsiniz.

Bu muamele muhtevain bir duvar kağıdı sökücü sıvıdan iane almalkaloriız. Har sutaş ile karıştırdığınız bu özel mayiyı duvar kağıdının üzerine fırça yardımıyla sürmeli ve bir müddet beklemelisiniz. Bu süre zarfında sıvı, duvar kağıdının madun kısmına ulaşacak ve duvar kağıdı yapıştırıcısının tesirini namevcut edecektir. Ardından duvar kağıdını alt köşfail sökmeye kafalayabilirsiniz.

Duvar kağıdında desen denildiğinde ilk akla mevrut çoğunlukla damask desenler ve çsineekler olurken, yeni trendlerde yaşamın mideindeki her obje, yüzey veya tasarım duvar kağıdında desene dönüştürülerek kullanılabiliyor. Kâh bir mermerin yüzeyi veya bir taşın hikayesi desenli duvar kağıdı olarak mukabilmıza çıkarken bazı bile yerel, etnik desenler duvar kağıdında yaşantı bulabiliyor.

Her uzunluk, duvar yüksekliğine ve desen binasına gereğince kesilerek alınır. Rulodan hileınacak kabile skorsı tavan yüksekliğine ve desen mimarisına nazaran değişmiş olur. Duvar kağıdı ruloları umumi standartlarda 10 m – 15 m uzunluğundadır. Tavan yüksekliğiniz 2,50 m altında ve seçilen desen alan ise 10 m lik bir rulodan 4 boy kağıt alabilirsiniz. Ortalama oranlama yapabileceğiniz kabilinden profosyonel lütuf dâhilin hizmetinizdeyiz.

Duvar bağırsakin kullanacağınız aksesuarlardan minimalist bir depolama çözümü sunan duvar rafları kullanarak kitap veya süs eşyaları yerleştirebilirsiniz.

Böylecene ilk kendin yap projeniz karınin birinci sınıf bir bozuk teknik bulmuş olduk, bu şekilde ilerleyerek önce elimizdeki malzemeleri değerlendirir sonrasında ihtiyaç duyulursa mağazalardan kumaş münasebeti örgülır.

Bu tasarmızda “Duvar kağıdı kesinlikle binalır?” sorusuna karşılık vermenin üstı keşik pratik öncesinde dikkat etmeniz ve yapmanız gerekenleri bile anlatacağız.

Duvar Kağıdı Ne Sökülür? Eskiyen duvar kağıdınızı yenilemek, fonsünden hummalıldığınız duvar kağıdınızı değişmek yahut yeni aldığınız eşyalara normal bir duvar kağıdına geçmek bağırsakin duvar kağıdınızı sökmeniz gerekebilir.

Pahal (bas aşağı) yapıştırmayı önlemek karınin kesilen kağıtların üst yönlerine bir im konulmasında yarar vardır. Özellikle celi vinyl alan renkli duvar kağıtlarda buna çok ilgi buyurmak gerekir.

Taş desenli duvar kağıtları veya daha mülevven bir duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Önemli olan malzemenin kalitesi ve duvar kağıdının duvarlara en hayırlı şekilde uygulanmış olmasıdır.

Ortam ne kadar necip ve girintisiz çıkıntısız olursa Kağıt uygulaması da o derece tatlıca olacaktır. Pürüzlü zeminlerde Birleşim yerlerinde heveslimalar , kabarmalar meydana gelebilmektedir. Duvar bir güzel temizlendikten sonrasında tutkal hazırlama aşamasına geçebilirsiniz.

Duvardaki çatlak ya da onarılması gereken noktalara bir spatula Bu linkte ile macun/kırmızıçı sürmelisiniz. Macun kuruduktan sonra duvarı zımparalayarak pürüzsüz bir hale getirebilir ve ferah nemli bir bezle silebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Açıklanan duvar kagidi nasil yapistirilir Hakkında 5 Kolay Gerçekler”

Leave a Reply

Gravatar